Бізнес Ліга 2023-2024 Корпоративна Ліга 1 тур

Бізнес Ліга 2023-24, 1 тур

Ось і стартував вже 26 за ліком футбольний турнір Асоціації Бізнес футболу України! В часовому контексті маємо визнати – турнір став невідʼємною та вагомою часткою футбольного життя столиці та області. Через роки футбольних баталій пройшло вже кілька поколінь футболістів і всі вони вписали свої достойні сторінки у славетну історію популярного та престижного футбольного форуму!

І перед тим, як заглибитися у підсумки першого його туру, слід відзначити і подякувати Збройні Сили України, адже завдяки саме їм, їхній щоденній мужності та відданості Україні у нашій вже вітчизняній війні проти підступного північного агресора, ми всі маємо можливість хоч ненадовго поринути у футбольний спортивний світ…

Слава Україні, Слава ЗСУ!

Корпоративна Ліга 1 тур

• Але ж можуть - Accord Group перемагають Smart Team!
  • «Забрали волю» -  OTP Group перемогли Воля!

У Корпоративній Лізі, яка протягом вже кількох останніх років є обʼєктивно однією із найцікавіших, зібралося 9 команд, які зіграють між собою і виявлять учасників КЛ «Gold» та КЛ «Silver». Таким чином, стає зрозумілим, що безкомпромісна боротьба вже гарантована зі старту

Accord Group – Smart Team 2:1

Саме ця гра і стала першою в новому сезоні Бізнес Ліги! Матч Корпоративної Ліги, яка останніми роками стає дедалі сильнішою, вийшов цікавим та дещо сенсаційним, адже у попередніх зустрічах між цими суперниками, успіх зазвичай святкували «Smart Team», однак не цього разу…

Добре знайомі суперники навряд чи можуть чимось здивувати один одного, а тому гравці команд-суперників особливо не розкачувалися, а одразу запропонували один одному досить високий темп із значним прицілом на атакуючі дії. Краще старт вийшов у підопічних Горпинича, яким вдалося повести в рахунку вже на 4 хвилині зустрічі (Богдан Каракуц став автором першого забитого мʼяча у новому сезоні). Однак того суботнього дня забити ще йому та його партнерам не судилося, а от супернику навпаки – команді Литвина вдалося переламати хід поєдинку і завдяки злагодженим діям в атаці спочатку «повернутися» у гру, а потім і взагалі отримати в ній звитягу (Дмитро Герасименко на 7 хвилині відновив рівновагу, а на 24-й забив переможний гол)

• Перемога в непростій грі із непростим суперником…
  • Так дійсно, суперник дуже непростий і ми часто з ними граємо, але зазвичай програємо, проте сьогодні зібралися і показали свій майже максимум… Але в першу чергу я хотів би подякувати нашим Збройним Силам, Силам Тер-оборони, захисникам, захисницям, адже саме завдяки їм ми граємо у футбол у відносно мирному Києві і в нас в команді четверо гравців зараз захищають країну у лавах ЗСУ, сьогодні двоє з них грали і ця перемога безумовно завдяки їм в першу чергу, Слава ЗСУ!, сказав після матчу Дмитро Литвин, капітан Accord Group

abf 1 1    abf 1 2

Воля – OTP Group 3:5

…їхню «волю» забрали…

Цікавим вийшов поєдинок новачків, і не стільки великим рахунком, скільки безкомпромісними активними діями гравців на паркеті - жага до перемоги відчувалася у кожній дії футболістів: відчайдушно і нестримно в атаці і цупко в захисті, не прибираючи ніг. За це обидві команди достойні лише позитивних слів, адже така гра подобається глядачам. Проте слід відзначити, що емоції, якими були через край наповнені суперники, в багатьох випадках заважали і трохи краще з ними впоралися «банкіри»… думається, що більш холоднокровна їхня гра і стала головним чинником першої звитяги

• Як вам стартова гра? Ваші враження? До того ж знайомі обличчя були помічені у складах обох новачків….
  • Ну, дивіться, я теж новий гравець в команді… В першому таймі десь зробили паузу, а потім зрозуміли, що якщо більше будемо пресингувати нашого опонента команду «Воля», то все буде нормально, в нас буде успіх і ця стратегія спрацювала… ми активно зустрічали їх на їхній половині поля, вони не знали куди дітися… ми додавили їх на останніх хвилинах… взяли свою волю в кулак, але їхню волю забрали
  • В кінцівці зустрічі ви дійсно виглядали більш свіжими…
  • Ротацію проводили активно, більше пресингували, були також напрацьовані комбінації і все це спрацювало, сказав після гри Антон Ярмачок, гравець OTP Group

abf 5 1    abf 5 2

В інших двох матчах:

ФК ЮГОВ-Проект (раніше БРСМ-Нафта) перемогли на старті Colonnade - 3:1, а Plastics Ukraine поступився «умовному новачку» Ліги UECA Group (колишні Білгород) - 0:1