Про проект

o proekte
Український Футбольний Проект було створено для організації спортивних любительських змагань на високому професійному рівні. 
Мета даного проекту полягала в тому, щоб залучити якомога більше любителів найпопулярнішої гри у всьому світі – футболу до занять спортом, подарувати свято та створити заряд позитивних емоцій, який завжди допомагав людям і в житті, і в роботі..
Через 6 років, маючи за плечима величезний досвід роботи в цьому напрямку, в життя було втілено ідею, яка стала гідним продовженням подальшого розвитку, як самого Українського Футбольного Проекту, так і його реалізації - Бізнес Ліги.
Мова, безумовно, йде про створення - АБФ (Асоціації Бізнес - Футболу). Вже зараз можна сказати, що це був вихід на зовсім новий, більш високий та якісний рівень, оскільки завдання АБФ полягає в тому, щоб не тільки залучати до занять спортом, а й об'єднувати учасників в єдине ціле.
Кожен рік робив свій внесок у розвиток проекту та додавав щось нове. Сезон 2007-2008, окрім десятирічного ювілею, зафіксував найбільшу за весь літопис змагань кількість учасників. Деколи це навіть важко уявити – 100 команд! І це лише у київській частині турніру «Бізнес Ліга»!
Понад двадцять років прогресу не можуть залишитися непоміченими. Адже сьогодні «Бізнес Ліга» – це вже не просто чемпіонат та соціальний проект. Сьогодні – це стиль життя для тих, хто хоче розвиватись і рухатись тільки вперед.