Бізнес Ліга 2023-2024 КЛ "Gold" та "Elite" 1 тур

КОРПОРАТИВНА Ліга «Gold» 1 тур

• Непроста звитяга ФК ЮГОВ-Проект дотиснув Accord Group!
  • Чим далі, тим краще - UECA Group впевнено перемагає!

ФК ЮГОВ-Проект переграв Accord Group - 5:3, проте підопічні Костенка ледь не втратили перемогу в кінцівці матчу після того Денис Литвин вдруге за матч скоротив розрив до мінімуму… і одразу після забитого був ще момент, однак навала Accord Group не принесла бажаного результату,  і суперник на останній хвилині поставив свою масляну пляму у грі - гол

UECA Group з крупним рахунком переграв новобранців турніру Javelin - 5:1

Що характерно, під час першого етапу білогородці «ковтнули» від суперника – 2:5!

Проте, від тоді ситуація корінним образом змінилася – номінальні гості по ходу відбіркового етапу «загубили» десь свою гру і ледь-ледь заскочили в останній момент у золоту Лігу, а UECA Group навпаки – білогордці поступово набирали і наразі перебувають вже у хорошій фізичній ігровій формі.

• Сергію, новий етап і нова впевнена перемога
  • Так, дякую, старалися… трішки, як-то кажуть суперник незручний, оскільки фізично сильний і було важко, а далі вони підсіли і стало легше, от і все
    • Якось швидко забили другий, третій, четвертий голи…
  • Я ж казав вам раніше, що як трішки зіграємось, то все буде нормально
    • Цей момент вже настав?
  • Так
  • А ціль?
  • Ціль одна – перемога, сказав після матчу Сергій Пилипенко, граючий президент UECA Group

КОРПОРАТИВНА Ліга «Silver» 1 тур

• Все по плану – наставник Smart Team Горпініч керує діями своїх підопічних через «монітор» і спрацьовує!
  • Сатисфакція - OTP Group помстився Сolonnade за поразку на першому етапі!

Smart Team - ФК Говерла Київ 4:1

Складно писати про цей двобій, адже з одного боку слід радіти за системний успіх перших, які постійно грають винятково своїм складом (працівників компанії), намагаються максимально виконувати тренерські вказівки і поступово зростають у своїй майстерності… у «горян» же склад теж достатньо стабільний, проте колишніх чемпіонів Ліги «» останніми роками відверто «лихоманить» і майстеровиті виконавці ніяк не можуть здолати ігрову й великою мірою психологічну кризу…

Тобто, маємо радіти за перших і підтримати других… десь так.

Хай рахунок не вводить вас в оману, гра була практично рівною… проте у другій половині другого тайму Smart Team зусиллями Володимира Мазура вдалося відкрити рахунок, а за чотири хвилини той же Мазур його подвоїв… Підопічні Шуфрича всі кинулися в атаку, намагаючись відігратись, проте наразилися на блискучі контратаки суперників і двічі з проміжком у хвилину номінальні господарі забили ще - справу було зроблено. Цікаво, що тренер переможців і цього разу був відсутнім, проте досить ефективно давав свої настанови виконавцям через інтернет -  «ай-ті» команда заради цього навіть великий монітор із собою взяли!

• Знову довелося грати без тренера і перемога
  • Ну, тренер був на звʼязку… ми ж «ай-ті» компанія і взяли великий монітор і тренер давав нам вичерпні інструкції  тому це тренерська перемога від Сергія Горпініча, мені він просто трохи показав свої конспекти, але це його перемога
    • Нічого собі, які ви сучасні
  • Так
  • А стосовно гри
  • Ну, ми стали в захист і піймали їх на цьому…. Не скажу, що вони посипалися, але бачу, що салати теж їли на свята як і ми… нам більше пощастило, сказав після гри Богдан Каракуц, гравець Smart Team

В іншому матчі OTP Group несподівано впевнено переміг Сolonnade - 5:2, що виглядає досить дивно з одного боку, адже на стадії відбіркового етапу Шевер і партнери досить впевнено переграли своїх «угорських» суперників. Тепер от, ситуація змінилася – сатисфакції досягнуто.