Бізнес Ліга 2022-2023 КЛ "gold" 6 ТУР

Бізнес Ліга «2022-2023»

Корпоративна Ліга «gold», 6 тур

• БРСМ-Нафта знову перемагає і здобуває золоті нагороди!

В Корпоративній Лізі «gold» матчі 6 туру все розставили по своїх на цей сезон місцям: БРСМ-Нафта виграли чемпіонат, дебютанти СБ-Team та Євротехнобуд взяли срібло і бронзу відповідно

В індивідуальних номінаціях:

Найкращий воротар – Євген Подрез з СБ-Team

Найкращий бомбардир – Валентин Цвелих з Євротехнобуд

Найкращий форвард – Богдан Хора з Plastics Ukraine

Plastics Ukraine – СБ Team 5:7

Турнірні розклади перед цим матчем були в принципі наступні:

• «СБ Team» аби претендувати на срібло, необхідно було перемагати і чекати на прийнятний для себе результат матчу наступного дня між «БРСМ-Нафта» та «Євротехнобуд»-ом («силовиків» влаштовувала перемога «БРСМ-Нафта», нічийний результат або навіть перемога «Євротехнобуд»-а але з дуже великим рахунком при цьому і їм тоді теж потрібно було перемагати з дуже великим рахунком);
  • ну, а для «PlasticsUkraine» цю зустріч могли розглядати лише у плані престижу…І скажемо, що цей фактор, як виявилося, мав неабияке значення для підопічних Лагойди, адже команда по ходу зустрічі «закусилася» і дала хороший бій своєму більш сильному супернику.

Перший тайм для «Plastics Ukraine» вийшов напрочуд складним і практично провальним… шість пропущених м’ячів і вилучення граючого тренера Лагойди буквально загнали команду практично в глухий кут… хоча, якщо відверто, то рахунок першого тайму мав всі шанси бути іншим, адже двічі в практично очевидних моментах порушення правил у штрафній «силовиків» арбітри жодного разу не відреагували і не помітили фолів, відповідно і не призначили шестиметрових ударів… І після другого «сумнівного» моменту нерви в Лагойди наприкінці першого тайму здали повністю і як наслідок Ігоря відправили «відпочивати» за межі поля. Здавалося б, що це вже точно «драматичний кінець» зустрічі, але ні…

Після перерви «Plastics Ukraine» наче переродився: опустили м’яча на підлогу і почали діяти агресивно наполегливо і надійно у захисті! Команда взагалі-то виграла другий тайм з рахунком 4:1, але для того, аби врятувати зустріч цього виявилося замало… Менше з тим, ми дякуємо команді за гру, за чемпіонат, за волю до перемоги в кожній грі. Також вітаємо і їхніх суперників, яким вдалося з першого сезону зайняти друге місце в престижній Лізі - «СБ Team» таки ж виборов срібло, адже результат іншого матчу наступного дня для «силовиків» виявився прийнятним!

• Настрій мабуть не з найкращих… сезон складний, гра ще більш складна… чого бракувало?
  • Насправді бракувало тих гравців, які захищають сьогодні Україну на фронті і це було головною причиною. І тому ми не планували якесь місце… Зіграли, головне, що команда збереглася, наступного року сподіваюся будемо вже з тими гравцями, хто зараз там, на передовій
  • Слава Україні
  • Героям Слава, відповів Павло Степура, гравець «Plastics Ukraine»

БРСМ-Нафта - Євротехнобуд 4:2

Фінал вийшов хорошим, конкурентним і цікавим, а саме такий фактичний статус мала остання гра 6 туру між цими командами, адже саме в цій зустрічі і вирішувалася доля нагород чемпіонату в Корпоративній Лізі «gold», причому всіх – золота, срібла, бронзи (про варsанти ми писали вище)

Одразу заначимо, що номінальні господарі розпочали достатньо прагматично і це й не дивно, адже «БРСМ-Нафта» взагалі-то цілком влаштовувала і нічия у цьому матчі… Скажімо так, перший тайм засушили  в корінь, а в другому почали використовувати певною мірою авантюрні дії суперника, який змушений був ризикувати, адже «Євротехнобуд» влаштовувала тільки перемога… І незважаючи на два пропущені (один з яких авто-гол), номінальним гостям вже на 24 хвилині зустрічі вдалося таки відновити рівновагу …

• Команда суперника дуже досвідчена… то й же Валентин Цвелих заслуговує тільки на найкращі відгуки… людина-легенда українського фут-залу, Мірошников, гравці які відомі і виділялися своєю майстерністю… Суперник дуже непростий… Тому ми й побудували гру на контр-атаках…
  • Суперник після 0:2 повернувся у гру…
  • Це фінал і тут складно щось передбачити, ми пропустили необов’язкові голи і за великим рахунком це через відсутність тренувань, функціонально нас трохи не вистачило… Два пропущених м’яча…вони не були системними

Така от думка наставника «БРСМ-Нафта» Миколи Костенко… Менше з тим, його підопічні за рахунку 2:2 не сіли і це - факт, а зуміли на останній хвилині зустрічі забити ще два м’ячі і таким чином виграти і зустріч, і чемпіонат – вітаємо!