Бізнес Ліга 2022-2023 КЛ "elite" 3 ТУР

Бізнес Ліга «2022-2023»

КЛ «еlite», 3 тур

• GRIFFIN перемагає і повертається до боротьби за нагороди!

Результати матчів 3 туру і пропущеної гри першого, дуже цікаво закрутили турнірні розклади у Лізі, адже на даний момент лідер INTERLUX має 6 очків, у інших учасників даної ліги в активі по три очки! При цьому, три з чотирьох команд мають ще по грі в запасі…

Вся боротьба попереду

INTERLUX - Гідропарк-УАПГ 2:1

Ми вже звикли, що в цьому сезоні «лівобережні», попри кілька несприятливих результатів під час відбіркового етапу, демонструють вже інший футбол – підсилившись команда отримала «нове дихання» і стала діяти значно конструктивніше і організовано, що безумовно одразу ж позитивно позначилося і на результатах. От і в цьому матчі команда Теодоровича виглядала дуже непогано на фоні лідера пелетона і склала йому у матчі гідну конкуренцію. «INTERLUX» в свою чергу тривалий час ніяк не міг налаштуватись і піймати свою гру. Одначе, повернувши системність у свої дії, підопічним Збанко лише під кінець матчу вдалося вирвати перемогу

А вже наступного дня у пропущеному матчі першого туру GRIFFIN переконливо здолав INTERLUX - 6:1

Тривалий час на паркеті точилася цілком рівна боротьба, під час якої було помітно, що підопічні Варениці ніяк не можуть намацати свою гру і відчутно нервують. Кілька хороших моментів вдалося створити, проте реалізація була м’яко кажучи млявою і кволою… До того ж, «грифони» примудрилися  пропустити першими під завісу першого тайму… Ситуація ставала майже критичною, і тому підправлений гол Реуцького після пострілу Шайдюка став неначе ковтком свіжого повітря… а вже через п’ять хвилин Шайдюк вистрілив взагалі дуплетом – два голи протягом хвилини, а далі процес пішов вже як по накатаній стежці – прекрасний гол зі своєї половини поля забив Віктор Пантелейчук, який під час гри до цього припускався чимало «дитячих» помилок (мабуть дається взнаки незамінність Віктора на паркеті); а після того під кінець зустрічі по разу відзначилися ще граючий президент клубу В’ячеслав Реуцький та справжній герой зустрічі Євген Шайдюк

• Пане Євгене, вітаємо з перемогою, яка врешті вийшла таки переконливою… Ваш аналіз для початку…і чи задоволені діями команди, особливо у першому таймі?
  • Ну, по-перше, хочу подякувати команді, адже у нас цей сезон виходить дуже складним… у нас вже було багато невдач… але сьогодні ми молодці. Хоча перший тайм ми зіграли відверто й погано, проте у другому хлопці довели, що вони вміють грати
  • Пропоную деталізувати… Функціонально команда виглядала слабкою…
  • Так, я з цим згоден… у нас немає тренувань і це мабуть моя найбільша проблема й помилка в цьому сезоні… всі грають по командам, а разом ми не тренуємося
  • Продовжимо… гравці вашої команди, особливо у першому таймі, занадто перетримували м’яча, занадто довго вирішували питання подальшого розвитку атак і відповідно не рухали належним чином гру… До того ж, дії були передбаченими і кволими, очевидно бракувало свіжої нестандартної думки… І тільки вона з’явилася (неочікуваний швидкий гольовий удар) як ситуація змінилася
  • Так, гол ви бачили, якийсь рикошет… чотирнадцять хвилин і єдиний улар і гол, а перетримуємо, тому що не вистачає фізики у грі, швидкості у прийнятті рішень, але потім розбігалися і молодці – виграли матч. А команда суперників, як я бачу, підсилилася і стала ще міцнішою ніж раніше
  • Можемо сказати, що сьогодні гравцем матчу був саме Шайдюк?
  • Ну, ми знаємо ж Шайдюка! Це найкращий бомбардир нашої команди протягом багатьох років. Він ще не в найкращій формі, багато пропустив і має ще додати.
  • Саме його нестандартні дії сьогодні зробили гру – три м’ячі два асисти…
  • Це великий майстер, чесно кажучи, він взагалі один з найкращих наших гравців протягом всього періоду гри команди
  • Що з Віктором Пантелейчуком, який попри шедевральний гол, у цій зустрічі припускався доволі багато невимушених помилок?
  • Ну, він сьогодні грав без замін, а це ж ненормально. Він віддається в кожному моменті, в кожному матчі, до нього питань взагалі нема
  • Мета команди не змінилася?
  • Звичайно, адже у «GRIFFIN» тільки одна мета – перемога, до якої і будемо йти,сказав після матчу Євген Варениця, тренер «GRIFFIN»

У матчі ж НУОУ – ФК Говерла-ЧША перемогу святкували «студенти» - 3:1

Ця, певною мірою, неочікувана звитяга дозволила НУОУ знову втрутитись у боротьбу за медалі ліги