Parimatch Бізнес Ліга «2022-2023»

Ліга «D та КЛ «еlite», 4 тур

• Чемпіон знову оступився – КАНОН програв вдруге поспіль!
  • Ніяк не переможе - WindRose поки ніяк не може перемогти GRIFFIN!
  • Нічия на вагу перемоги – одне очко дозволило ФК Говерла-ЧША залишитися в першій трійці!

Вельми цікаві матчі відбулися у відбірковій групі в рамках четвертого турі чемпіонату, адже їхні результати призвели до суттєвих змін у турнірній таблиці.

Після перемоги над WindRose, на верхівці закріпився GRIFFIN, а минулорічний чемпіон ліги «D» КАНОН після вже чергової поразки опустився на сьоме місце… Серед бомбардирів відзначимо Олександра Нінічука з WindRose, який з 5 голами очолює список голеадорів

GRIFFIN WindRose 5:0

Ми очікували на цей матч, адже зустрічалися між собою лідери відбіркової групи і відверто кажучи, чи не найголовніші претенденти на чемпіонське звання… Так склалося, що суперники декілька разів грали між собою саме у рамках відбірних турів і що разу «авіатори» мусили свої крила скласти перед більш майстерними та титулованими «грифами». От і цього разу «дива» не сталося, хоча й не скажеш, що у «WindRose» не було шансів, чи вони заздалегідь схилили голову – ні, звичайно, ні. Але надпотужний старт суперника одразу поставив «авіаторів» в надскладні умови, адже вже на третій хвилині вони поступалися 0:2… і цей рахунок зберігався майже до середини другого тайму, коли підопічним Варениці вдалося знову «вистрілити» дуплетом протягом однієї хвилини! Останній п’ятий м’яч вже якогось важливого значення звичайно не мав - «GRIFFIN» спокійно довів гру до бажаного позитивного результату

• Важлива гра, центральний матч туру… проте результат було досягнуто дуже впевнено і без зайвого клопоту?
  • Я рахую, що це була хороша гра і фаворит цієї ліги, тому я дуже хвилювався і налаштовував команду на серйозну гру, на «бойок», але з початку матчу нам вдалося забити два швидких голи і далі грали вже по рахунку.
  • Судячи з результатів ваших матчів, окрім першої поразки, хоча… отже, що вдалося налагодити у грі?
  • Ну, чесно кажучи, без тренувань… перший матч був для нас дуже тяжким, адже після тривалої перерви ми тільки-но зібралися на гру. А потім ми вже почали тренуватися і це одразу принесло свій результат – все добре
  • Скажіть відверто, Ліга «D», куди я впевнений ви потрапите… чи не замало для «GRIFFIN»?
  • Хороше питання… Я от дивлюся лігу «АВ», слідкую за усіма матчами і вважаю, що нам варто було спробувати потрапити і в лігу «А», але безумовно кілька позицій необхідно було б підсилити трьома-чотирма гравцями. Але це трохи інша історія… адже зараз президент клубу поставив завдання бачити по можливості всіх наших старих гравців, які вже понад 10 років завжди разом в команді, які й здобували всі основні перемоги у Бізнес-лізі,сказав після матчу Євген Варениця, тренер «GRIFFIN»

КАНОН - INTERLUX  0:3

Щось не те коїться у стані чемпіонів ліги «D» КАНОН… Команду відверто лихоманить як стосовно результатів матчів так і безпосередньо гри. Можна зрозуміти всю незадоволеність діями своїх підопічних досвідченого тренера – Листопад під час перерви відверто не стримував свої хоч і негативні, але справедливі емоції на адресу гравців. При всій повазі до суперників, гравці «КАНОН» грали відверто погано – не відпрацьовували належне в обороні, часто-густо помилялися в елементарних передачах, доволі кволо розпоряджалися м’ячем і в принципі… в діях футболістів мало було футболу як такого. У будь-якому разі «космічні INTERLUX» використали помилки суперників сповна, та й самі при цьому виявили порядок та холоднокровність. У складі номінальних гостей відзначимо Василя Лавренюка, який відзначився у грі двічі, забивши перший і останній голи

• Василь, переграли чинного чемпіона…
  • Так, перед грою тренер казав, що команда дуже непроста, чемпіон і у нас було завдання розпочати від оборони, змогли забити… здорово вийшло. У другому таймі трохи «підсіли» і прийшлося попотіти, але виграли, значить молодці. Також компліменти суперникам, які билися до кінця
  • Було враження, що суперник психологічно зламався…
  • Так, хоча вони і прибавили у другому таймі але ми забили і виграли,сказав після матчу Василь Лавренюк, гравець «INTERLUX»

ФК Говерла-ЧША в дуже непростому для себе матчі зіграла внічию із BigBoard - 3:3, що дозволило команді Шуфрича залишитися в трійці лідерів

В іншому ж матчі Гідропарк-УАПГ проти НУОУ зумів взяти перше залікове очко, в принципі як і їхні суперники, у підсумку результативна нічия - 2:2