"Parimatch Бізнес Ліга 2021-2022" Ліга "D" другі матчі півфіналів

титульний партнер турниру – Parimatch

технічний партнер турниру – LEGEA

водний партнер турниру - Природне джерело.

За підтримкиDominos Pizza, Soccer-shop.com.ua, formas.com.ua и ФФК.

Результати повторних півфінальних матчів ліги «D» хоч і не принесли сюрпризів, проте і прохідними також не стали. По суті в кожному з них була присутня боротьба, відповідно й  інтрига, а головне, був футбол.

ФК АРП 410 – КАНОН 0:1 (перший матч 1:3)

Після першого виграного матчу підопічні Листопада мали змогу зіграти по результату: гравці не квапились з атаками, гарно тримали м’яча і влаштовували справжні футбольні викрутаси (роботу тренера з командою видно неозброєним оком). Єдине чого бракувало, так це класного гольового удару і голу як такого. Проте, чого не вийшло зробити в першому таймі, вдалося реалізувати у другому. Хоча й сам результат другого тайму виглядав не зовсім логічним, адже суперник втратив щонайменше три прекрасні можливості аби забити гол, тай взагалі після перерви діяв значно активніше і агресивніше в атаці… однаку вирішальний момент ФК «АРП 410» бракувало холоднокровності і необхідної концентрації, на відміну від «КАНОН»

• Така очікувана вами перемога, наскільки вона заслужена?
  • Я вважаю, що так, ми тричі переграли цей колектив ще зимою… через війну довелося догравати вже у жовтні
  • Я порахував, що у другому таймі суперник вас відверто пробачив…
  • Це буває, тому що ми завжди намагаємось тримати м’яч у себе в ногах і не бити його вперед
  • В першому таймі вам це вдалося, що ж змінилося у другому?
  • Навіть тренер помітив, що трохи втратили свій тем і гру. Ну, нічого, але ж ми перемогли у другому таймі, а перший, хоча гра нам і вдавалася закінчився нічиєю
  • В другому таймі ви практично забили те, що створили
  • Не зовсім так…поперечка ж була
  • В цілому зіграли прагматично
  • Так, я погоджуся і взагалі у фінал ми заслужено вийшли,сказав після матчу Єгор Карасюк, гравець «КАНОН»

А в іншому півфіналі VENTS не зумів реабілітуватися за поразку в першому матчі суперників і програв Pokupon.ua - 2:6 (перший матч 1:2)