Бизнес Лига 2014-2015 - 1 тур Лига D

02.11.2014 13:00 (ВС) Cиний зал

Прокуратура м. Києва 5 : 3 СК ПРОВІДНА
Важные события матча
  2'   Сидорчук Евгений  
  Пинзар Антон 7'    
  Шаманин Виталий 14'    
  Козюра Руслан 14'    
  19'   Гненюк Сергей  
  Козюра Руслан 21'    
  24'   Якубенко Сергей  
  24'   Гненюк Сергей  
  26'   Артющенко Евгений  
  Козюра Руслан 27'    
Статистика матча
5 Голы 3
25 Удары 10
16 Удары в створ 8
9 Фолы 12
0 ЖК 2
Составы команд
Бондарчук Иван Артющенко Евгений
Гриценко Игорь Балачук Ярослав
Кашка Вячеслав Гненюк Сергей
Козюра Руслан Дриянский Игорь
Олиферчук Андрей Литвин Александр
Петренко Алексей Михайлошин Александр
Пинзар Антон Ревуцкий Тарас
Пичик Максим Сидорчук Евгений
Смирнов Дмитрий Степовый Сергей
Шаманин Виталий Тимко Андрей
Яцишин Андрей Якубенко Сергей
Фото матча
Видео матча
Отчет матча

Прокуратура г. Киева – СК Провидна 5:3
Голы: Пинзар, 7, Козюра, 14, Шаманин, 14, Козюра, 21, Козюра, 28 - Сидорчук, 2, Гненюк, 19, Артющенко, 26.

Выступавшие в прошлом сезоне в Корпоративной лиге прокуроры, несмотря на существенный шаг вперед, сумели добыть победу в матче с далеко не простым соперником. Видно, что команда хорошо организована, игроки подошли к сезону в хорошей форме. Руслан Козюра, как и в предыдущих сезонах сразу включился в гонку бомбардиров, оформив хет-трик. «Страховики», поведя в счёте, несколько расслабились, позволив сопернику сначала приблизиться к своим воротам, затем «распечатать» их, а на последней минуте первого тайма и вовсе «уснули», пропустив подряд 2 мяча, которые и предопределили победителя в матче. Каждая дальнейшая попытка догнать «белых», находила ответ в виде очередного пропущенного мяча. Думается, команда сделает выводы из поражения, и в будущем не позволит себе подобной невнимательности.

Матч прокомментировал капитан команды победителей, Андрей Олиферчук:
– Андрій, Ви зробили крок вперед, не тільки з Корпоративної ліги у лігу Д, а також спромоглися одержати стартову перемогу, з чим ми Вас вітаємо. Ви задоволені грою своєї команди, прокоментуйте матч.
– Так. Ми вже на протязі місяця тренуємося, і саме за рахунок цього нам вдалося досягти успіху. Зайняття дають своє, і я впевнений ми зможемо грати ще краще.
– Приємно чути, що не дивлячись на такий складний робочий графік, ви ще встигаєте приділяти час тренуванням. В команді з’явилися нові обличчя. Кого з новачків можете відзначити?
– В нас склад процентів на 90 лишився з минулого року, майже всі гравці – це колектив прокуратури. Буквально пара людей – це голкіпер, якого ми взяли у зв’язку з травмою основного воротаря. А у цілому усі зіграли сьогодні добре, а наш нападник вже на протязі трьох років відзначається своїм бомбардирським хистом, і сьогодні саме завдяки його старанням ми сьогодні змогли переломити ход матчу і одержати перемогу.
– Які завдання стоять перед командою?
– Як завжди, максимальні. Наш тренер ставить завдання перемагати у кожному матчі, і здобути лише золоті медалі. Звичайно, це такий жарт. В першу чергу ми намагаємося підтримувати хорошу фізичну форму на протязі року, і звичайно будемо старатися грати цікаво для вболівальників, які приходять нас підтримати.
– У Вас це відмінно виходить, бажаємо подальших успіхів в Бізнес Лізі.
– Дуже дякую.